Workcube ile entegre çalışan raporlama ve analiz aracı W³ Reporter, kullanıcıların farklı veri kaynaklarını kullanarak konsolide ve yüksek performanslı raporlar üretmesine olanak sağlar.

Workcube raporlama ve analiz aracı W³ Reporter ile kurumsal veri bilgiye dönüşürken, yöneticiler de kendilerine sunulan analizlerle daha sağlıklı öngörülerde bulunabilir, kurumsal karar alma süreci kesin ve doğru bilgi tabanı üzerinde şirketin rekabetçi özelliklerini öne çıkarır.

W³ Reporter Çözümü İle;

  • Kullanıcıların Excel, XML, virgül sekmeli metin (comma seperated) gibi çeşitli formatlarda veri saklanan çeşitli veri tabanlarına ve dosya türlerine erişmesi; bu kaynaklardan elde ettiği verileri tablolarda bir araya getirebilmesi ve konsolide edebilmesi, şimdi W³ Reporter ile birkaç basit adımda gerçekleştirilen basit bir işe dönüşüyor.
  • Wokcube’e kolayca entegre olabilen raporlama ve analiz uygulaması W³ Reporter güçlü analiz araçlarıyla işletmelerin çeşitli senaryolar arasından en iyisini seçmesine imkan veriyor. İşletmeler, W³ Reporter ile kendilerine özgü gösterge panellerini (Dashboard) tasarlayıp, en temel performans göstergelerini (KPI) bir araya getirebiliyorlar.
  • W³ Reporter zengin işlevselliği ile ayrıntılı ve şık raporlar oluşturmanızı sağlarken, ERP üzerindeki raporlama yükünü hafifleterek sistem performansını artırıyor. Kurumların oluşturdukları kendi veri küplerine bağlanarak web üzerinden sürükle bırak yöntemiyle rapor oluşturma ve kaydedebilmesi W³ Reporter ile şimdi çok kolaydır. Workcube’ün performanslı raporlama ve analiz aracı W³ Reporter bilgi çalışanlarına hızlı rapor üretimi dışında daha birçok verimlilik sunar.
  • W³ Reporter, ham veriden iş değeri elde etmeyi hızlandıran bir raporlama ve veri analizi aracı olarak zengin özelliklere sahiptir. Sanat ile bilim arasında bir yerde duran raporlama ve analiz konusuna biraz daha yakından bakmak W³ Reporter’ın kurumsal avantajlarını daha net kavramamızı sağlayacaktır.
  • W³ Reporter’ın işletmenize sunduğu avantajlar ve yetenekleri için lütfen W³ Reporter Broşürünü inceleyiniz.