Bütünleşik Sistem

%100 Web Tabanlı ERP + CRM + HR + Proje + Raporlama ve daha fazlası... Workcube, bir işletmedeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyaç duyulan fonksiyonların tümünü kapsar. Workcube’ü tüm fonksiyonları ile kullanan kurum ve kuruluşlar e-Business dönüşümünü tamamen gerçekleştirmiş ve dünya ile iş yapmaya hazır hale gelmiş kurumlardır.

Workcube, ERP kavramına yepyeni bir tanım getirerek, kurumlara benzersiz tümleşik planlama ve iş yönetimi imkanı sunuyor. ERP ile entegre çalışan CRM, HR, Project Management ve W³ Reporter çözümleriyle işletmenizi uçtan uca yönetmenizi sağlayan Workcube, işletmenizdeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyacınız olan fonksiyonları bir arada ve bütünleşik olarak On-premise veya bulut ortamında sizlere sunuyor.

Workcube, geçmişte ve günümüzde farklı kategori ve tanımlarla ifade edilen kurumsal yazılım çözümlerinin komple bir bileşkesi olarak düşünülebilir. Bu açıdan Workcube ERP, finans, muhasebe, üretim, dağıtım, satış v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre bir biçimde kurumların kullanımına sunmaktadır.

Diğer Workcube çözüm ve ürünleri Workcube’ün alt kümeleridir. Workcube ERP, günümüz dünyasında kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve en son duraktır.

Workcube; muhasebeden finansa, üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center’dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, e-mailingden SMS’e, forumdan bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.


Workcube Catalyst Tüm Ürünler

 • ERP - FA Finans Muhasebe

  Doğru kararlar almak, doğru veriye ulaşmak ile mümkündür. Workcube Catalyst Finans&Muhasebe, şirketinizin güncel finansal operasyonlarını ve verilerini gerçek zamanlı ve bütünlüklü olarak yönetmenize olanak tanır.

 • ERP - SD Satış Dağıtım

  Alan, satan, depolayan işletmeler için geliştirilen Workcube Catalyst Satış&Dağıtım, farklı coğrafyalardaki tedarik, satış ve lojistik süreçlerinizi tek ve merkezi olarak yönetebileceğiniz tüm fonksiyonları size getirir.

 • ERP - MM Üretim

  Catalyst Üretim, size sürekli güncelleyebileceğiniz dinamik bir üretim süreci planlaması, yönetimi ve dijital çağda akıllanan makinelere entegre olabileceğiniz akıllı bir yapı sunar.

 • CRM - Müşteri İlişkileri

  Catalyst CRM, sizi müşterinize daha da yakınlaştırır. İş geliştirme ve satış çalışanlarınız müşteri hakkında çok sayıda bilgiyi kaydedebileceği gibi müşterilerin de bıraktığı izleri izler. Hedef kitle analizinden satış sonrası hizmetlerin yönetimine kurumlarda müşteri ilişkileri yönetiminin tüm süreç ve aşamalarını destekler.

 • HR - İnsan Kaynakları

  Catalyst HR ile organizasyonunuzu planlar, uzak ofislerinizi, fabrikalarınızı, iş yerlerinizi internet üzerinde yakınınıza getirirsiniz. Tek şubeli işletmeden grup şirketlerine kadar her boyda işletme için ideal çözüm sunar.

 • PMS - Proje Yönetimi

  Proje Yönetimi ile zamanınızı ve kaynaklarınızı, proje gelir ve giderlerinizi yönetir, hakedişler, proje iş gücü maliyeti, malzeme ve ihtiyaçlar v.b. hakkında gerçek zamanlı raporlar elde edersiniz.

 • PAM - Fiziki Varlık Yönetimi

  Fiziki Varlık Yönetimi, şirket içerisindeki fiziki varlıkların, motorlu taşıtların ve IT varlıklarının kayıtlarının tutulması ve tüm tamir-bakım işlerinin merkezi olarak yürütülmesi amacıyla kullanılmaktadır.

 • CMS - İçerik Yönetimi

  İçerik Yönetimi, kurumsal web sitelerinizi (kurumsal site, e-ticaret sitesi, Intranet ve Extranet'lerinizi) doğrudan Workcube ERP, CRM sisteminizle entegre bir şekilde kolaylıkla yönetmenize imkan sağlayan araçlar sunar.

 • DAM - Dijital Varlık Yönetimi

  Workcube Catalyst’in sunduğu evrensel kataloglama yeteneği, dijital varlıklarınızı bir araya toplayarak organize etmenizi sağlar. Çoklu format desteği, revizyon takibi, özelleştirilmiş arşiv erişimi, etkili ve merkezi stoklama ve yönetim gibi nitelikler sunar.

 • LMS - Eğitim Yönetimi

  Workcube Eğitim Yönetimi ile çalışan, partner ve hatta müşterileriniz için eğitimler planlayabilirsiniz. Eğitim Yönetimi ve e-Learning modülü kurumların tüm eğitim faaliyetlerini merkezi olarak yönetmesini sağlar.

 • E-Devlet

  Workcube Catalyst e-Devlet Çözümleri, Gelir İdaresi Başkanlığı e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv uygulamalarına tabi olan Workcube müşterilerine tüm e-Dönüşüm entegrasyonlarında eksiksiz çözüm sunar.

 • BI - Analiz ve Raporlama Aracı

  Kullanıcıların farklı veri kaynaklarını kullanarak konsolide ve yüksek performanslı raporlar üretmesine olanak sağlar.

 • SUBO - Abonelik

  Workcube Catalyst Abonelik Yönetimi, abonelik sistemiyle çalışan firmanızın tüm müşterileriyle olan abonelik sözleşmelerini, ilişkilerinizi, abone bilgilerinizi, abonelik bazlı hizmet ve ürünlerinizin faturalandırılmasından sevkiyatına tüm süreçleri etkin bir biçimde yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bileşenleri size sunar.

 • POS - Perakende

  Workcube Catalyst POS çözümü, başta perakendeciler olmak üzere, perakende kanalından, internet üzerinden ve POS cihazı ile satış yapan tüm işletmelerin kredi kartı ile satış, on-line satış, on-line alışveriş, on-line fiyat ve yazar kasa ile satış verisi alışverişini etkin bir şekilde yönetmesini sağlar.

 • B2B & B2C

  Workcube Catalyst B2B&B2C Çözümü size kurumunuzdaki Catalyst ERP, CRM, LMS, HR, Proje yönetimi gibi çözümlerinizle birebir entegre çalışan web siteleri, e-ticaret siteleri, bayi-tedarikçi portalleri, eğitim siteleri, İK-Kariyer portalleri, dışa açık proje yönetim portalleri yaratma ve yönetme imkanı sunar.