Uygulama Danışmanlığı

Birsis, Workcube ERP'yi işletmenizin iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde başarıyla uygulamaya koymanız için profesyonel danışmanlık hizmeti sunar. Tecrübeli Birsis danışmanları işletmenizin süreçlerini analiz eder ve size çözüm önerisinde bulunur. Birsis, müşterisinin başarılı bir biçimde Workcube yazılımını kurmasını ve kullanmaya başlamasını garantiler. Tecrübeli Birsis danışmanları uygulama, uyarlama ve eğitim gibi konularda tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunar. Birsis danışmanları, implementasyon sürecini yönetirken şirketinizin çalışanları ve yöneticileri ile koordineli bir iş birliği içerisinde hizmet üretir.

Yazılım Geliştirme

İhtiyaca uygun yeni geliştirmeler ve arayüz tasarımı hizmet yelpazemizin bir parçasıdır. Deneyimli Birsis programcıları firmanızın özel ERP istekleri ve proje sonrası kontrol amaçlı görevleri için her zaman hazırdır. Birsis müşteriye özel geliştirme gerektiren projelerde, özel taleplerin planlanma ve hazırlanmasıyla birlikte müşteri ile beraber çalışmaya başlar.Birsis deneyimli programcı ekibi ile kullanımı kolay, süreçlerde hız yaratan, uçtan uca çözümler üreterek müşterilerine katma değer sağlar.

Entegrasyon

Birsis, işletmenizdeki ihtiyaçlara göre başta SMS, kargo, depo ve araç takip sistemleri olmak üzere 3.parti yazılım entegrasyonlarını hızlı ve kolayca gerçekleştirir.

Call Center & Destek

Workcube projelerinde canlıya geçildikten sonra sistemin sürdürülebilmesi için gerekli hizmet Birsis Call Center ekibi tarafından sağlanmaktadır. Birsis, Workcube’un tüm modül ve uygulamaları ile ilgili olarak, kullanım yardımı, yeni iş taleplerinin yönetilmesi ve hatalar için kullanıcılara web, telefon ve e-posta yoluyla hizmet sunar.

Proje Metodolojimiz

Planlama ve Analiz

Proje ekibi ile firmanızın iş akışlarını yeniden gözden geçiriyoruz, ihtiyaca göre yeni iş akışlarını oluşturmak üzere mevcut iş akışları üzerinde gerekli görülen iyileştirme ve sadeleştirme noktalarını belirliyoruz. Oluşan yeni iş akışlarına göre taslak planı detaylı uyarlama planına dönüştürüyoruz. Bu sayede artık firmanızın ihtiyaç duyacağı özel yazılım geliştirme noktalarını da tespit etmiş oluyoruz.

Uyarlama ve Geliştirme

Bu aşamada detaylı proje planı üzerinden sistemin uyarlaması için gerekli işleri adım adım uyguluyoruz. Bunlar genellikle veri çevrimi-veri transferi, parametre tanımlarının yapılması, kullanıcı eğitimleri, ek yazılımların geliştirilmesi, modül ve entegrasyon testleri gibi işleri kapsıyor. Planlanan proje adımlarını tamamladıkça raporluyor ve proje ekibinin kontrolünde ara etkinliklerle tüm firmaya duyuruyoruz.

Proje Kapanışı ve Destek

Proje Planı üzerindeki tüm adımlar tamamlandığında proje ekibi ile birlikte sonuçları analiz edip projenin kapanışını gerçekleştiriyoruz. Başarılı bir yazılım projesi sonrasında başarının sürekliliğinin yazılım desteğinin kalitesine bağlı olduğuna inanıyoruz, sistem hatalarının giderilmesi, kullanım yardımı hizmetlerinin verilmesi gibi hizmetlerin tümünü destek anlaşmaları çerçevesinde düzenli olarak sunuyoruz.